برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد
فیلتر از طیق
فیلتر از طیق
قیمت
  • 4,500 تومان - 70,000 تومان

نوع گلس
موجود بودن
Recent articles

گلس و محافظ صفحه

خرید اینترنتی گلس و محافظ صفحه

برای خرید اینرتنتی محافظ صفحه به نکات مهم باید توجه کنید چراکه امکان دارد گلس انتخابی توسط شما در تاچ گوشی تاثیر بگذارد و شما همچنین چیزی نخواهید و یا نیاز داشته باشید که تا محافظ صفحتان مقاومت زیادی نشان دهد نسبت به ضربه و گلس انتخابی همچین قابلیتی نداشته باشد پس بهتر است اگر به فکر صفحه نمایشتان هستید و دلتان نمی خواهد هزینه زیادی بابت خرابی صفحه گوشی بپردازید مقاله " انواع گلس و محافظ صفحه " را مطالعه بفرمایید.

حتما سعی کنید در هنگام خرید گلس از مرکزی خرید کنید که عکس محصول مورد نظر را برایتان ارسال کند، تیم پشتیبانی موبایل مرکزی آماده ارائه پیشنهاد و فرستادن عکس های مربوطه است که می توانید با اطمینان از کیفیت محصول از ما خرید کنید.

یکی از موضوعات مهمی که در انتخاب گلس باید رعایت کنید اینست که ببینید چه قابلیت گلس برایتان مهم تر است ، مثلا اگر حفظ حریم شخصی برای شما مهم است ، باید از گلس پرایوسی استفاده کنید تا بهترین خرید را داشته باشید.

انواع محافظ صفحه

گلس ها دارای انواع مختلفی هستند از قبیل : گلس سرامیکی شفاف ، گلس سرامیکی مات ، محافظ صفحه آنتی بلو ، پرایوسی و گلس فول و... این مدل ها مدل های اصلی و پراستقبال بازار بودند که می توانید پس از مطالعه مقاله بالا نسبت به خرید این مدل گلس ها اقدام فرمایید.

برخی از وظایف بارز گلس عبارتند از :

ضد ضربه

مهم ترین رسالت و وظیفه گلس ، محافظت از صفحه نمایش گوشیست. چراکه قطعا عوض کردن یک گلس ارزان تر و به صرفه تر از عوض کردن صفحه نمایش گوشیست و دقیقا به همین دلیل است که کاربران با صرف هزینه ای اندک از هزینه های گزاف در آینده جلوگیری می کنند.

چسبندگی خوب

یک دیگر از ویژگی های محافظ صفحه ، چسبندگی خوب آن بروی صفحه نمایش است. به گونه ای که در صورتی که داخل کیف یا جیب باشد کنده نمی شود و در مواقع حساس مراقب صفحه نمایش شماست.

خرید اینترنتی گلس و محافظ صفحه

بیشتر بخوانید
فیلتر از طیق
21,000 تومان
خرید گلس فول شیائومی Redmi Note 8 pro ویژگی های اصلی گلس قول : کیفیت فوق العاده چسب جلوگیری از ضعیف شدن کیفیت تاچ قابلیت نصـب بسیار آسـان توسـط کاربـر محافظت از تمام صفحه در برابر خش و ضربه قابلیت ضربه گیری تا...
نمایش سریع
دوستش دارم!
25,000 تومان
خرید گلس سرامیکی مات آیفون 12 و 12 پرو (برچسب سرامیکی) ویژگی های اصلی محصول : انعطاف پذیر نشکن مقاوم در برابر ضربه
نمایش سریع
دوستش دارم!
نمایش 1-18 of 231نتایج

منو

فروش عمده

واتساپ

اینستاگرام

برای ذخیره دوست داشتنی ها وارد شوید.

ورود