برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد
فیلتر از طیق
فیلتر از طیق
قیمت
  • 4,500 تومان - 70,000 تومان

نوع گلس
موجود بودن
Recent articles

پخش عمده گلس

صفحه نمایش گوشی یکی از مهم ترین و در معرض خطر ترین نقاط تلفن همراه است که در صورت اسیب رسیدن به صفحه نمایش ، هزینه گزافی متحمل صاحب گوشی می شود. اما راه حل برای جلوگیری از وقوع همچین اتفاقی اینست که از محافظ صفحه ( گلس) استفاده کنید. چرا که در اکثر مواقع در صورتی که ضربه خیلی محکم و سخت باشد فقط به گلس اسیب می رسد و شما باید فقط محافظ صفحه را عوض کنید نه کل صفحه را.

انواع گلس

گلس ها که وظیفه محافظت از صفحه نمایش را برعهده دارند دارای انواع مختلفی هستند که قصد داریم شما را با این مدل ها آشنا کنیم : گلس سرامیکی ، گلس پرایوسی ، گلس نانو ، گلس آنتی بلو ، گلس TPU و غیره که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند اما برای راهنمایی بهتر برای خرید گلس بهتر است به مقاله بهترین نوع گلس چیست مراجعه کنید تا بتوانید بهتر و مطابق نیازتان خرید نمایید.

پخش عمده گلس

پخش عمده گلس یکی از کار هاییست که معمولا فروشندگان بزرگ انجام می دهند ولی بهترین کار برای خریداران عمده اینست که این وسیله را از شرکت ها و فروشگاه های بزرگ تهیه کنند چراکه این مراکز کاملا دسته اول می اورند این محصولات را و با کمترین قیمت ممکن به فروش می رسانند.

قیمت پخش عمده گلس

شما همکاران محترم برای خرید عمده گلس باید از مرکزی خرید کنید که دارای چندین سال سابقه می باشد و خود به عنوان وارد کننده اصلی لوازم جانبی موبایل شناخته می شود . چرا که خرید از این مراکز به صرفه تر و مطمئن تر است. موبایل مرکزی ، مرکز پخش عمده گلس این امکان را فراهم کرده تا بتوانید پس از ارتقا حساب به همکار ، با بهترین قیمت و بهترین شرایط از موبایل مرکزی خرید کنید.برای خرید عمده و استعلام قیمت عمده به صفحه قیمت همکاری مراجعه کنید و حساب خود را به همکار ارتقا دهید.

بیشتر بخوانید
فیلتر از طیق
21,000 تومان
خرید گلس فول شیائومی Redmi Note 8 pro ویژگی های اصلی گلس قول : کیفیت فوق العاده چسب جلوگیری از ضعیف شدن کیفیت تاچ قابلیت نصـب بسیار آسـان توسـط کاربـر محافظت از تمام صفحه در برابر خش و ضربه قابلیت ضربه گیری تا...
نمایش سریع
دوستش دارم!
نمایش 1-18 of 234نتایج

منو

فروش عمده

واتساپ

اینستاگرام

برای ذخیره دوست داشتنی ها وارد شوید.

ورود