برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد
آخرین نظرات کاربران
هیچ نظری داده نشده
جستجوی بلاگ

گارانتی موبایل مرکزی

ارسال شده در1 هفته قبل 10
دوستش دارم!1

گارانتی موبایل مرکزی

همانطور که قبلا هم باره ها به آن اشاره کرده ایم موبایل مرکزی نماینده انحصاری محصولات جرلکس ، یوشیتا ، آککیو ، کی پی ، مویان ، کالیو و دودا می باشد و نه تنها واردکننده و پخش کننده این محصولات است بلکه وظیفه پیگیری روند گارانتی این محصولات را نیز برعهده دارد به همین خاطر توضیحی مختصر در مورد روند گارانتی موبایل مرکزی خدممتون عرض می کنیم.
گارانتی موبایل مرکزی به این صورت است که تمام محصولات گفته شده در بالا شامل گارانتی می شوند ولی حتما باید دقت کنید گارانتی هر کدام می تواند متفاوت باشد پس حتما قبل از خرید با پشتیبانی در مورد زمان گارانتی صحبت کنید.

گارانتی پاوربانک

پاوربانک ها می توانند مشکلات اعم از بادکردن باتری ، دیر شارژ شدن ، زود شارژ خالی کردن و .... داشته باشند که دلیل این موضوع را هم در مقاله " چرا پاوربانک زود شارژ خالی می کند " به طور کامل توضیح داده ایم اما حتی اگر این مشکلات هم برای پاوربانک شما که از موبایل مرکزی خرید کرده اید پیش آمد ، ما طبق زمان داده شده پاوربانک شما را گارانتی میکنیم و پس از بررسی های لازم و تایید شدن خرابی توسط قسمت گارانتی ، یک پاوربانک دیگر به شما می دهیم.


گارانتی هندزفری و هدفون

حتما شنیده اید که کالای های همچون هدفون و هندزفری به هیچ وجه گارانتی نمی شود اما موبایل مرکزی باز هم محدودیت ها را شکست با محصولات برند خود را که نه تنها کیفیت عالی دارند بلکه 6 ماه هم تمام هندزفری ها و هدفون های خود را که از برند های ذکر شده اند 6 ماه گارانتی می کند.


گارانتی شارژر

در مقاله ای با نام " راهنمای خرید شارژر با کیفیت " آوردیم که یکی از شرایط یک شارژر خوب اینست که دارای گارانتی معتبر باشد ، چرا که این گارانتی می تواند تضمینی برکیفیت شارژر باشد ، درصورتی که شرکت گارانتی کننده معتبر باشد. موبایل مرکزی هم که یک شرکت وارد کننده و مرکز پخش لوازم جانبی موبایل است شارژر های برند خود را با 6 ماه گارانتی ارائه می دهد و در صورتی که کالای شما دچار مشکلی شد یا تعویض می کند و یا کل پول شما را مرجوع خواهد کرد.
در این مقاله سعی کردیم شما را با شرایط ویژه و و منحصر به فرد گارانتی موبایل مرکزی آشنا کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و کالایی مرغوب خریداری کنید.

یک نظر بگذارید
پاسخ دهید

منو

فروش عمده

واتساپ

اینستاگرام

برای ذخیره دوست داشتنی ها وارد شوید.

ورود